Contact

Zit u met algemene vragen of eventuele opmerkingen die u met de scouts wilt delen? Neem dan zeker eens contact op met onze leiding. Voor  algemene vragen kan u altijd bij de groepsleiding terecht. Voor vragen in verband met de takwerking, neemt u best contact op met de takverantwoordelijke.

Groepsleiding:

Brecht Oris – 0487427850
Tijs Potemans – 0494115091
Maarten Vandebeek – 0472370803

Algemeen E-mail adres: info@scoutswezemaal.be

Takken:

Kapoenen – kapoenen@scoutswezemaal.be
Welpen – welpen@scoutswezemaal.be
Jonggivers – jonggivers@scoutswezemaal.be
givers – givers@scoutswezemaal.be
Jins – jins@scoutswezemaal.be

Materiaalmeesters:

Wil je materiaal uitlenen van onze scouts. Neem dan contact op met onze materiaalmeesters:

Thomas Holemans – holemans.thomas@gmail.com – +32 492697920

Florian De Samblanx – floriands@hotmail.com – +32 492869609

 

Verhuur verantwoordelijke: 

Wil je onze lokalen huren voor een weekend, feest of kamp? Bekijk dan eens onze verhuur kalender of stuur een mail naar verhuur@scoutswezemaal.be

Heb je problemen op je weekend of kamp, neem dan contact op met onze verhuur verantwoordelijken:

Aster Peeters – asterpeeters@gmail.com – +32 497664993

Ineke Van Meerbeek – inekevanmeerbeek@icloud.com – +32 475612657

Facebook:

Facebook-link: Klik hier

Adres:

Kerkebroekstraat 3, 3111 Wezemaal