Contact

Zit u met algemene vragen of eventuele opmerkingen die u met de scouts wilt delen? Neem dan zeker eens contact op met onze leiding. Voor  algemene vragen kan u altijd bij de groepsleiding terecht. Voor vragen in verband met de takwerking, neemt u best contact op met de takverantwoordelijke.

Groepsleiding:

Marte Oris – +32 493 18 00 79
Marte Saeys – +32 479 36 57 22
Lukas De Bondridder – +32 499 30 07 90

Algemeen E-mail adres: info@scoutswezemaal.be

Takken:

Kapoenen – kapoenen@scoutswezemaal.be
Welpen – welpen@scoutswezemaal.be
Jonggivers – jonggivers@scoutswezemaal.be
givers – givers@scoutswezemaal.be
Jins – jins@scoutswezemaal.be

Materiaalmeesters:

Wil je materiaal uitlenen van onze scouts. Neem dan contact op met onze materiaalmeesters:

Yasmine Hamdaoui – yasminehamdaoui@hotmail.com – +32 476 07 74 89

Kris Tuerlickx – kristuerlickx@gmail.com – +32 478 72 14 90

Miek Meus – miek-meus@hotmail.com – +32 496 82 12 12

Verhuur verantwoordelijke: 

Wil je onze lokalen huren voor een weekend, feest of kamp? Bekijk dan eens onze verhuur kalender en vul het formulier in of stuur een mail naar verhuur@scoutswezemaal.be

Heb je problemen op je weekend of kamp, neem dan contact op met onze verhuur verantwoordelijken:

Ineke Van Meerbeek – inekevanmeerbeek@icloud.com – +32 475 61 26 57

Lena Aerts – lena.aerts1999@gmail.com  – +32 498 72 13 11

Facebook:

Facebook-link: Klik hier

Adres:

Kerkebroekstraat 3, 3111 Wezemaal